پيشرفته
 

موضوعات :

 • امام و رهبری
 • مقاومت

 • کلمات کليدي :

 • عماد مغنیه
 • مقاومت

 • مطلب بعدي >   2076 تعداد بازديد
  (0 راي ) امتياز مطلب < مطلب قبلي
  راه شماره 1 : بشارت پيروزي

  بشارت پیروزی

  بسماللهالرحمن‌‌الرحيم

  برادر عزيز جناب حجة الاسلام آقاي سيدحسن نصرالله

  شهادت برادر مجاهد مخلص و فداكار آقاي حاج عماد مغنيه براي خود او كه سراپا عشق و شور جهاد في سبيل الله بود فوزي عظيم و سرانجامي سعادت‌بار است و براي ملت لبنان كه چنين مردان بزرگي را پرورده و به عرصه‌ي آزاديخواهي و مبارزه با ستم، تقديم كرده، مايه‌ي سرافرازي و سربلندي است.

  فقدان اين مرد آزاده‌ي فداكار و برجسته، اگر چه براي همه‌ي انسانهاي شريف و همه‌ي آنان كه او را مي شناختند بويژه براي والدين و همسر و فرزندان عزيز و ديگر كسان و يارانش دردناك است، ولي زندگي و مرگ انسانهائي مانند او، حماسه‌اي است كه ملتها را بيدار مي‌كند و به جوانان الگو مي‌دهد و افقهاي روشن و راه رسيدن به آن را براي همه ترسيم مينمايد.

  صهيونيستهـاي خونخوار و جنايتكار بدانند كه خون مطهر شهيداني همچون عماد مغنيه صدها عماد مغنيه مي آفريند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغيان را دو چندان ميكند. مرداني چون اين شهيد بزرگوار زندگي و آسايش و بهره‌مندي‌هاي مادي خود را در راه دفاع از مظـلوم و مبـارزه با ظلم و استكبار فــدا كردند. و اين ارزش والائي است كه همه‌ي وجــدانهاي انسـاني در برابر آن سر تعظيــم فــرود مي‌آورند. رضـــوان خدا بر او و بر همه‌ي مجاهدان راه حق باد.

  من اين شهـــادت بزرگ را به شخص شمـا و به خـانواده‌ي گراميش و به جوانان سرافراز حزب‌الله و مقاومت و به همه‌ي ملت لبنان تبريك و تسليت ميگويم.

  والسلام عليه و عليكم ورحمه‌الله

  سيدعلي خامنهاي

  25/بهمن/1386

   

   

  دسته بندي هاي برگزيده
  آرشيو راه