پيشرفته
 

موضوعات :

 • بعدالتحریر

 • کلمات کليدي :

 • بعدالتحریر

 •     1261 تعداد بازديد
  (0 راي ) امتياز مطلب < مطلب قبلي
  راه شماره 15-16 : آقازاده گان صدر اسلام

  بعد التحرير

  یا من هو الباقی

   یک سال گذشت...
    یک سال از  آغاز شورش اشراف علیه جمهوریت «جمهوری اسلامی» و ساده‌لوحی است باور کنیم که همه چیز را به خوشی تمام کرده‌اند و اگر ما خاموش بنشینیم آنها هم خاموش خواهند نشست و...

    محمدرضا طاهری در این شماره یادداشتی نوشته درباره مستضعفین قانع. صفحه ۱۲. اگر نخوانده‌اید، بخوانید: «باید به مستضعفین و محرومین یاد داد که حقوق خود را مطالبه کنند. این تنها راه تحقق عدالت در جامعه است. اینکه دولت بخواهد حقوق آنها را مطالبه کند، راه حلی کوتاه‌مدت و بی‌فایده است...»

    نامه صفحه ۸۸ یکی از طلاب مدرسه معصومیه را هم البته بخوانید.
   
    آقای لاریجانی قوه قضائیه فرموده‌اند که: «خواب را بر چشمان مفسدان اقتصادی و متجاوزان به حقوق مردم حرام خواهیم كرد.» برای موفقیت ایشان دعا می‌کنیم و هر کار دیگری که از دست‌مان بر بیاید. شماره تماس در صفحه اول مجله نوشته شده.

    آقای ضرغامی به‌فرموده رهبر انقلاب تا شانزدهم آبان فرصت دارند نشانه‌های تحول در شبکه‌های یک و دو و سه و چهار و خبر و آموزش و قرآن و سی و خورده‌ای شبکه تلویزیونی استانی و شبکه‌های العالم و سحر و الکوثر و پرس تی وی و جام جم‌ها و  بیست و چند رادیوی برون مرزی و  سی و  چند  رادیوی استانی را ظاهر کنند.
    فکر کرده‌اید اگر برنامه‌های همه شبکه‌های سراسری رادیو  و تلویزیون در تهران تولید و پخش نشود، چه اتفاقاتی ممکن است بیفتد؟ مثلا شبکه دو کلا به مشهد منتقل شود و شبکه سه به اصفهان و شبکه چهار به تبریز؟ یا رادیو فرهنگ به شیراز و رادیو جوان به اهواز؟
    مجله «انعکاس» که طرح جلدش را در ستون روبرو می‌بینید، کار بسیج دانشگاه امیرکبیر است. سخت است همه پایگاه‌های بسیج دانشجویی هر ترم این طور انعکاسی داشته باشند؟ تعداد پایگاه‌های بسیج دانشجویی را در چهل و سه ترمی که از آذر ۶۷ گذشته، ضرب کنید تا آمار یک قلم کم‌کاری‌هایی که پایگاه بسیج دانشجویی هر کدام‌مان از زمان صدور پیام امام درباره تشکیل بسیج طلبه و دانشجو کرده به دست آید. حساب کنید هر پایگاه در ده سال آینده چند ویژه‌نامه باید منتشر کند تا جبران این ۴۳ ترم کم‌کاری بشود.
    فرمود «حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا...»
    «...مسائل اعتقادی بسیجیان به عهده این دو پایگاه علمی است. حوزه علمیه و دانشگاه باید چهارچوب‌های اصیل اسلام ناب محمدی را در اختیار تمامی اعضای بسیج قرار دهند....»  امام روح‌الله خمینی، دوم آذر ۶۷.
    «راه»‌خوانی نوشته بود که دوستش خواب دیده که از تیرماه، راه هر ماه منظم منتشر می‌شود. بعید نیست که خوابش تعبیر شود به همانی که دیده و شاید بهتر... .
    آگهی تبلیغ  مجموعه فرهنگی‌تان را بدهید در راه چاپ کنیم. از باب کمک به جبهه فرهنگی انقلاب هم لطفا زحمت تهیه آگهی را خودتان بکشید.
    دوره های آموزشی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب به زودی شروع می شود. کسانی که ثبت نام کرده‌اند منتظر تماس باشندالبته  در فاز اول  قاعدتا  همه  را نمی توانستیم پذیرش کنیم  و افراد به ترتیب  اولویت گزینش  شده اند.

  دسته بندي هاي برگزيده
  آرشيو راه