پيشرفته
 

موضوعات :

 • بعدالتحریر

 • کلمات کليدي :

 • بعد التحریر

 •     1281 تعداد بازديد
  (0 راي ) امتياز مطلب < مطلب قبلي
  راه شماره 14 : آرزوي حکومت بي دردسر

  بعد التحرير

  باسمه الکریم
  *اگرچه در تعبیر “جنگ نرم” بیشتر به نرمی آن توجه داده می شود فراموش نباید اما کرد که “ جنگ” است. و در دو سو دشمنی است. و برائت متقابل است. و جنگ نرم از جنگ  ترین جنگ هاست.
  و چه نسبتی است بین  این جنگ  و وضع  و حال  ما که  احتمالا  در گرماگرم آنیم ؟!
  نگاه به نسبت ها و در نظر داشتن تناسب ها از جمله ویژگی های عدالتخواهی است. از سبک سنگین کردن عمل ها و عکس العمل ها گرفته تا مقایسه توجه ها و بی توجهی ها تا...
  و چه نسبتی است بین این ملت و نظام رسانه ای حاکم بر کشور؟
  چه نسبتی است بین انقلاب اسلامی و این خیل نخبگان بی غیرت؟
  شش  ماه از تمدید حکم آقای ضرغامی و انتظار رهبر انقلاب برای “ظاهر شدن نشانه‌های تحول” در صدا و سیما می‌گذرد. یعنی شش  ماه دیگر مانده و تا حالا احتمالا  نیمی از آن نشانه ها ظاهر باید شده باشد... .حتما شده است ان شاء الله
   دوستانی که  به اردوی راهیان نور می روند سراغ ویژه نامه  دفاع مقدس راه  را بگیرند.
  تصویر پایین صفحه طرح روی قاب مستند “ایران سبز” است. اگر نتوانستید پیدایش کنید، زنگ بزنید دفتر مجله و نشانی نزدیک‌ترین محل توزیع را بپرسید: 66967009 .
   هک شدن سایت مجله www.rahmag.ir ربطی به محتوای مجله نداشت. سرور میزبان سایت هک شده بود. فعلا نگران نباشید!
  یکی دو مطلب از مطالب این شماره راه کار خوانندگان حرفه‌ای و نویسندگان جدید تحریریه راه است.منتظر بقیه هم هستیم .سالهاست البته ....
  دوستان  با  شیوه های دقیقه نودی در حال  آماده کردن  شماره ای برای آخر سال هستند. امیدواریم که برسد. خبر بگیرید .
  نوشته های اخیر “حسین قدیانی” را کسی اگر نخوانده حتما چیزی را از دست داده. قطعه 26 را در اینترنت پیدا کنید.
  از برکات! فتنه اخیر یکی هم رو شدن یا به قله رسیدن  استعدادهایی است که  شاید  اگر فتنه نبود  تا سالها  هم .... .هر جا که دست  بعضی مدیران کمتر می رسیده  و امکانات  دولتی کمتری احتیاج داشته خوشبختانه  بچه حزب اللهی ها  حضور امیدبخش تر و خلاقانه تری دارند. بسیاری وبلاگ ها  از این دست است که امیدواریم  به موج جدیدی در  رسانه های عمومی انقلاب اسلامی بیانجامند.
  دوستانی  که در دوره ها نام نویسی کرده اند  مطمئن شوند که بعد از هک سایت  اطلاعاتشان  محو نشده باشد. دوستان دیگر هم که مایل به نام نویسی اند  تا عید فرصت دارند. دوره ها بعد از عید  به شکل حضوری و غیر حضوری آغاز خواهد شد.
  دوستانی که حاضر به همکاری در طرح “تاریخ شفاهی  جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی “ هستند  با مراجعه به سایت  اعلام کنند.
  در هر شهر  یا  روستایی هستید اگر هفته ای چند ساعت وقت دارید و البته  کمی هم انگیزه  لطفا  کمک کنید که این بار بزرگ بر زمین مانده  را برداریم.

  دسته بندي هاي برگزيده
  آرشيو راه